Kurumsal

SEMPA MAKİNA, 1985 yılında Türk Seramik sektörüne hizmet ve teknik destek vermek amacıyla kurulmuştur.

 

Firmamız, Seramik sektörüne hammadde, karo ve vitrifiye grubunda anahtar teslim tesis, makina satışı ve teknik servis hizmeti vermektedir.

 

SEMPA MAKİNA, sektörde kazanmış olduğu tecrübelerle hazırlamış olduğu Ar-Ge projeleri, Devlet Kuruluşları ile ortaklaşa yürüttüğü Yap-İşlet-Devret ve Pilot tesisleri ile Türkiye nin teknolojik alanda ilerlemesine destek olmaktadır.

 

Merkez Ofisi İstanbul’da yer alan SEMPA’nın; Bursa TeknoKent’te Ar-Ge Ofisi, Eskişehir’de 3.000 m² kapalı alana kurulu deposu ve Manisa / Turgutlu’da Satış Sonrası Hizmet Noktası bulunmaktadır.

Göztepe Mah. Göksu Evleri Akkavak Cad.

No:51 B 83 B BEYKOZ, İSTANBUL, TÜRKİYE

Tel : 0216 465 92 01

Faks : 0216 465 92 05

E-posta : info@sempaltd.com.tr

Makinalar

SEMPA Makina; çalışmakta olduğu sektörlerde tesislerin ihtiyacı olan tüm makina ve teçhizatın tedariği, satış öncesi ve sonrası hizmet ve servis desteğini sağlar. Devamı »

Hammadde

SEMPA Makina; seramik, porselen, vitrifiye ve tableware üretiminde sıklıkla ihtiyaç duyulan hammaddelerin tedariğini sağlar. Devamı »

Endüstriyel Tesisler

SEMPA Makina; öncelilkli olarak seramik endüstrisinin ihtiyacı olan, Hammadde hazırlama tesisleri, hammadde stoklama tesisleri, enerji üretim tesisleri Devamı »

Ana Sayfa |  Kurumsal |  Temsilcilikler |  Teknik Servis |  İletişim

Sitemap  |  Tasarım : İnterbim İnternet ve Grafik Hizmetleri

Google+

Tüm Hakları Saklıdır. Copyright © 2024 Sempa